piatok 26. mája 2017

Bitcoin : Čo je to Bitcoin a 3 jednoche kroky ako zarobiť Bitcoin

Bitcoin , v tomto krátkom  blogu vám dám pár overených rad ako začať s Bitcoin a odkazov na stránky kde môžete zarobiť Bitcoiny .

Viac o tom co je to Bitcoin...

Zameriam sa na to že už ste niečo o tomto "Bitcoin" počuli a tak začnem s najzákladnejším v 3 bodoch . ( podstatná je peňaženka bod 1 ) ale aj niečo do nej musí chodiť ...

1. Budete potrebovať peňaženku kde vam budú vaše  Bitcoiny chodiť  a používať ako len uznáte za vhodne ci  posielať medzi sebou alebo nakupovať na internete ako napríklad Alza alebo Amazon  a ty čo majú chuť môžu aj nakúpiť a časom výhodné predať. Tiež si môžete poslať svoje Bitcoin rovno na účet v banke a prídu vám už ako Eura a aj opačne nakúpiť Bitcoin za Eura  . Peňaženka ( Android - iOS )


V prípade že máte záujem a tendenciu mat viac ako 1 Btc , tak si prečítajte môj článok o bezpečnom uložení Btc .

2. Bitcoiny môžete dostať aj zadarmo stačí sa prihlásiť na stránku a kliknúť každú hodinu na číselnú ruletu a máte možnosť vyhrať Bitcoiny v hodnote do 200 $ výhodou je že vždy niečo vyhráte.

Je to super keď ste v práci celý den za PC mate možnosť každú hodinu zatočiť číselnú ruletu od 1 do 10,000 , ak vám padne číslo od 0-9885 dostávate malú cenu ale v rozpätí 9885 po 10000 je to už lepšie , pričom číslo 10,000 vám pridá na konto Bitcoin v hodnote 200 $ .
 Takže stačí si nájsť v práci každú hodinku čas a môžete vyhrať.Plus za každý pokus dostanete lístok do lotérie kde prvých 10 výhercov dostane ceny už v hodnote tisícou EUR  .  (overené rokmi používania ) Bitcoiny zadarmoViem že to to nieje veľký zisk ale ako zadarmo aj ja na to kliknem.
Táto možnosť je zaumavejsia aj keď už treba vloží vlastne financie od 1.00 EUR ale ťažba je základ Bitcoinu !

Priklad mojej investicie 150eur = zisk 650 eur.3. Máte možnosť ťažiť Bitcoin , ako ? Stačí investovať pár eur a ťažíte. Prevod prebieha cez banku ci príkazom alebo platobnou kartou , taktiež môžete platiť Bitcoin  pripadne môžete zaplatiť cez PayPal. Ja som si to prvý kráť overil tou najnižšou sumou a keď všetko fungovalo , investoval som ďalej.
 Všetko prebieha v službe  Cloud takže nemusíte mat nič pustené na PC ani žiadne externe zariadenie pretože v tejto dobe sa to už proste neoplatí .Stránka je naozaj jednoduchá a intuitívna , máte možnosť stále kontrolovať stav ťažby a Bitcoiny na vašom úcte pribúdajú každý deň , na stránke si zakúpite vami zvolenú ťažobnú silu ( čím viac tým vedci zisk ) .
Stránka Vám automaticky prepočíta každý deň zisk na doláre a štatistiku zisku podľa kurzu na deň/týždeň/mesiac/rok .Vase zarobené peniaze si môžete ihneď previesť do peňaženky a z nej Eura na váš bežný účet.

 Službu používam už roky a je jedna z prvých vôbec . Ťažba v Cloude

Priklad mojej investicie 150eur = zisk 650 eur.  Alebo investicia 300eur = zisk 1300eur


Ak vám to pomohlo budem rad a nezabudnite pozrieť aj možnosť investície na ďalšej stránke .

Pre viac informácií ohľade bezpečnosti a možnosti investovať do Bitcoin , si stačí pozrieť moje stránky .